Проекти і програми

Проекти і програми в ЦПКіВ ім. Т. Г. Шевченка

1. Новорічно-різдвяні програми. Новорічно-різдвяні програми проводяться з 1 по 8 січня щороку на атракціонному комплексі парку, о 13 год. В програмах – концерти, конкурси, ігри, розіграші та розваги, та, звичайно, Буковинська коляда. У святкуванні приймають участь – Санта Клаус, та казкові герої. Всі програми супроводжуються обрядовими дійствами, що притаманні буковинцям.

2. “Фото-зона” . Продовж зимових свят відвідувачі парку мають можливість безкоштовно скористатись фото- зоною, яка розташована на атракціонному комплексі.

3. Різдвяний проект – музичний фільм “Колядує зима”. Створений за участю творчих колективів парку при співпраці з МПЦ “Вікторія”.

4. Культурно-розважальна програма “На крилах любові”. Проводиться щорічно, 14 лютого, до свята всіх закоханих – Дня Святого Валентина на алеї біля скульптури “Серце кохання”.

5. Культурно-розважальна програма для дітей ”В гостях у казки”. Культурно-розважальна програма “В гостях у казки” проходить щонеділі, о 12 год. на сцені біля фонтану – в літній період – з травня по жовтень. Мета програми – духовне збагачення дітей, розширення знань про світ, відновлення традицій, спрямування на творчість. В програми входять – концерти, конкурси, загадки, рухливі ігри, імпровізовані театри, вікторини, а також виховні моменти та пізнавальні завдання. Ведуть програму казкові персонажі – “Тітонька “Казкарка”, “Песик “Рекс” та Кицька “Ліза”.

6. Майстер-класи. Проводяться щонеділі на сцені біля фонтану, після програми “В гостях у казки”. Майстер- класи складаються з різних видів мистецтва – хореографії, фітнесу, вокалу, циркового та прикладного мистецтв і багато інших. Популярності набрала танцювальна фітнес-програма “Зумба”. “Зумба” – це заняття на свіжому повітрі,тренування з простими для повторення рухами, що переростає в захоплюючу “фітнес-вечірку”. В програмі беруть участь як діти, так і молодь і, навіть, старші люди.

7. Фестиваль юних талантів “Місто моє казкове”. Традиційно до Міжнародного Дня захисту дітей в літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, проходить фестиваль юних талантів “Місто моє казкове”. Фестиваль збирає юні таланти нашого міста Чернівців.

8. Культурно-розважальна програма “Чарівна дорога знань”. Програма проводиться щороку, 1 вересня в літньому театрі ЦПКіВ ім. Т. Г. Шевченка з нагоди святкування Дня знань. В концертній частині програми приймають участь діти з вокальних та хореографічних студій міста. Основними запрошеними глядачами цього заходу є першокласники. У святі беруть участь казкові персонажі та веселі клоуни.

9. Конкурс “Чудовий Сніговик”. Проект запущений вперше в січні ц. р., залучає родини разом активно провести дозвілля – зліпити свого креативного Сніговичка всією сім’єю.

Зв'язатись з нами